Szkoła Rodzenia DAR, Poradnia Laktacyjna, mgr położna Małgorzata Tymińska Nowości

Jestem od 24 lat położną i pedagogiem, moje kwalifikacje to. 1990 r. - dyplom Medycznego Studium Zawodowego Nr 2 w Białymstoku położna dyplomowana. Z wynikiem bardzo dobry. 1996 r. - dyplom Uniwersytetu Warszawskiego Wydział Pedagogiki i Psychologii mgr pedagogiki opiekuńczo wychowawczej. Z wynikiem bardzo dobry. 2001 r. świadectwo ukończenia studiów podyplomowych w zakresie Administracja i Zarządzanie Zdrowiem Publicznym z wynikiem bardzo dobry. Z wynikiem bardzo dobry. Z wynikiem bardzo dobry. Zapras.

OVERVIEW

The web site szkolarodzeniadar.pl currently has a traffic ranking of zero (the lower the superior). We have examined zero pages inside the site szkolarodzeniadar.pl and found three websites interfacing with szkolarodzeniadar.pl.

SZKOLARODZENIADAR.PL TRAFFIC

The web site szkolarodzeniadar.pl has seen varying levels of traffic through the year.
Traffic for szkolarodzeniadar.pl

Traffic ranking (by month) for szkolarodzeniadar.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolarodzeniadar.pl

Poliklinika Ginekologiczno-Położnicza Arciszewscy

Oferujemy indywidualną opiekę ze strony specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej aparatury medycznej oraz małoinwazyjnych metod zabiegowych, zapewniamy skuteczność i bezpieczeństwo leczenia. Gwarantujemy komfortowy pobyt w miłej atmosferze. 48 85 732 32 02. Już wiem, że ważę.

Klinika Bocian Białystok - Leczenie niepłodności, In vitro

Ile trwa in vitro? 48 85 744 77 00. In vitro z komórką dawczyni. Ile trwa in vitro? Dołącz do tysięcy szczęśliwych pacjentów. Ciąż z in vitro w 2017 roku. Specjalista w zakresie leczenia niepłodności. Przeprowadził tysiące programów in vitro zakończonych sukcesem.

Leczenie niepłodności, Ginekologia - Klinika Bocian Warszawa

WHAT DOES SZKOLARODZENIADAR.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolarodzeniadar.pl Mobile Screenshot of szkolarodzeniadar.pl Tablet Screenshot of szkolarodzeniadar.pl

SZKOLARODZENIADAR.PL SERVER

Our parsers detected that a lone page on szkolarodzeniadar.pl took six hundred and fifty-six milliseconds to load. I could not find a SSL certificate, so our parsers consider this site not secure.
62.129.231.2

We revealed that this website is operating the IdeaWebServer/v0.80 server.

HTML TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site szkolarodzeniadar.pl states the following, "Jestem od 24 lat położną i pedagogiem, moje kwalifikacje to." We noticed that the website said " - dyplom Medycznego Studium Zawodowego Nr 2 w Białymstoku położna dyplomowana." It also said " - dyplom Uniwersytetu Warszawskiego Wydział Pedagogiki i Psychologii mgr pedagogiki opiekuńczo wychowawczej. świadectwo ukończenia studiów podyplomowych w zakresie Administracja i Zarządzanie Zdrowiem Publicznym z wynikiem bardzo dobry."

SEEK SIMILAR WEBSITES

Szkoła rodzenia Wrocław Ewa Kusiak. Szkoły rodzenia we Wrocławiu. Profesjonalny, dwumiesięczny cykl zajęć z zakresu; przygotowanie do porodu, okres po porodzie, karmienie piersią oraz pielęgnacja noworodka do 1 roku życia. Promyk Słońca-Wrocław ul.Swobodna

Szkoła rodzenia - Ewa Kusiak - Wrocław. Szkoła Rodzenia - Ewa Kusiak. Zaprasza na profesjonalny, dwumiesięczny cykl zajęć z zakresu; przygotowania do porodu, okresu po porodzie,karmienia piersią oraz pielęgnacji noworodka do 1 roku życia. Szkoła rodzenia Ewa Kusiak Wrocław. Szkoła Rodzenia działa od 1978 roku - jako pierwsza Szkoła Rodzenia we Wrocławiu. Szkoła rodzenia - informacje o kursie.

O szkole - Szkoła Rodzinna w Wesołej

Kontakt, mapa dojazdu, konto. Rekrutacja dla 5-latków, 6-latków i 7-latków. Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 90. Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 27. Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Zaoczne dla Dorosłych w Wesołej. Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne dla Dorosłych Nr 10. Kursy dla dzieci i młodzieży. Nasza szkoła istnieje od 1992 roku. Tworzona jest w miejscu o wyjątkowych walorach zdrowotnych,.

Zespół Placówek Oświatowych w Rybnej - START

PLAN LEKCJI 2014-2015 I ZASTĘPSTWA. 26 czerwca 2015 roku pożegnaliśmy kolejny rok szkolny. Najlepszym uczniom świadectwa oraz nagrody wręczyła Pani Dyrektor. Samorząd szkolny przekazał także Sztandar Szkoły.

Wrocławska Szkoła Rysunku - najefektywniejszy kurs rysunku, malarstwa we Wrocławiu. Kursy na Architekturę oraz ASP

Aktualności - naświeższe informacje dotyczące WSR. Ta i setki innych prac. Powstały u nas na zajęciach. Nasz program pozwala udzielić Wam takiej gwarancji już po roku nauki! Różnorodna .

Szkoła Rytmu-Szkolenia integracyjne z bębnami,projekty CSR,gry biznesowe

MANAGEMENT BY VALUES - UNIQUE TRAINING GAME. DRUMS LANGUAGE FOR CHILDREN AND TEENAGERS. BACH TO AFRICA GAME - WORKSHOPS FOR EDUCATORS AND TEACHERS. I am a musician with a degree in economics, pedagogy and coaching studies. Supporting children and young people in personal and social development. I run workshops for schools, teachers, educators, pedagogs and art therapist using this game. I welcome You to explore my offers.